Przerwa urlopowa

Przerwa urlopowa 1 - 8 lutego 2023.
Gwarancja realizacji zamówień tylko dla złożonych i opłaconych do 25 stycznia (do końca dnia). Pozostałe zamówienia będą realizowane od 9 lutego w kolejności opłaconych zamówień.

Do pobrania - Logotypy reDrewno

Logo reDrewno - wszsytkie wersje ZIP (reDrewno-logo-pakiet.zip)
Logo reDrewno - wersja standard PDF (reDrewno-logo-std.pdf)
Logo reDrewno - wersja pozioma PDF (reDrewno-logo-poziome.pdf)
W archiwum ZIP z pierwszego linku są wszystkie wersje logotypu w formatach PNG, JPG oraz PDF. Archiwum zawiera dwa powyższe pliki PDF. Format PNG posiada przezroczyste tło.

Dokumenty

Formularz odstąpienia od umowy (form-odstapienie-od-umowy.pdf)

Zdjęcia insertów i innych produktów

Zdjęcia insertu do gry Bitoku (/media/bitoku.zip)
Zdjęcia insertu do gry Osadnicy: Narodziny Imperium (/media/osadnicy-ni.zip)
Zdjęcia insertu do gry Aquatica (/media/aquatica.zip)
Zdjęcia insertu do gry Czerwona Katedra (/media/czerwona-katedra.zip)
Zdjęcia insertu do gry Bonfire (/media/bonfire.zip)
Zdjęcia insertu do gry Calico (/media/calico.zip)
Zdjęcia insertu do gry Mystic Vale (/media/mysticvale.zip)
Zdjęcia insertu do gry Najeźdźcy ze Scytii (/media/naj-ze-scytii.zip)
Zdjęcie insertu do gry Neuroshima HEX 3.0 (/media/neuroshima-hex.zip)
Zdjęcia insertu do gry Na Skrzydłach (/media/naskrzydlach.zip)
Zdjęcia insertu do gry Root (/media/root.zip)
Zdjęcia insertu do gry Viticulture (/media/viriculture.zip)
Zdjęcia insertu do gry Lamaland (/media/lamaland.zip)
Zdjęcia insertu do gry Wyspa Kotów (/media/wyspa-kotow.zip)
Zdjęcia insertu do gry Glen More II: Kroniki (/media/glenmore.zip)
Zdjęcia insertu do gry Tyrants of the Underark (/media/tyrants.zip)
Zdjęcia insertu do gry Bór (/media/bor.zip)
Zdjęcie insertu do gry Roll Player (/media/rollplayer.zip)
Zdjęcia insertu do gry Zaginiona Wyspa Arnak (/media/arnak.zip)
Zdjęcia insertu do gry Brazil: Świt Imperium (/media/brazil.zip)
Zdjęcia insertu do gry Pory Roku (/media/poryroku.zip)
Zdjęcia insertu do gry Terraformacja Marsa (/media/tm.zip)
Zdjęcia insertu do gry Reavers of Midgard (/media/reavers-midgard.zip)
Zdjęcia insertu do gry Last Aurora (/media/last-aurora.zip)
Zdjęcie insertu do gry Dobry Rok (/media/dobry-rok.zip)
Zdjęcia insertu do gry Ark Nova (/media/ark-nova.zip)
Zdjęcia insertu do gry Imperium Antyk / Legendy (/media/imperium-antyk-legendy.zip)
Zdjęcia insertu do gry Bonfire z dodatkiem (/media/bonfire-dodatek.zip)
Zdjęcia insertu do gry Star Wars Zewnętrzne Rubieże (/media/sw-zew-rub.zip)
Zdjęcia insertu do gry Pięć Klanów (/media/piec-klanow.zip)
Zdjęcia insertu do gry Eleven (/media/eleven.zip)
Zdjęcia insertu do gry Gloomhaven Szczęki Lwa (/media/gloom-jotl.zip)
Zdjęcia insertu do gry Golem (/media/golem.zip)
Zdjęcia insertu do gry Barrage (/media/barrage.zip)
Zdjęcia insertu do gry Brass (media/brass.zip)
Zdjęcia insertu do gry Massive Darkness 2 Hellscape (/media/massive-darkness.zip)
Zdjęcia insertu do gry Massive Darkness 2 Heavenfall (/media/massive-darkness-2-heavenfall.zip)
Zdjęcia insertu do gry Eleven Gamefound (/media/eleven-gf.zip)
Zdjęcia insertu do gry Na Skrzydłach Ptaki Azji (/media/naskrzydlach-ptakiazji.zip)
Zdjęcia insertu do gry Dominion (/media/dominion.zip)
W poszczególnych archiwach ZIP znajdują się zdjęcia insertów do gier. Zdjęcia do wykorzystania w materiałach reklamowych wyłącznie za zgodą reDrewno i z podaniem źródła www.reDrewno.pl.